Czerwiec 09, 2022 Category : Komunikaty

Potrzebny księgowy/a do Muzeum. Pilne!

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie ogłasza nabór na stanowisko księgowej/księgowego do Muzeum.

Wykształcenie wyższe, staż min 3 lata. Cały etat, rozpoczęcie pracy: początek sierpnia br.

Umiejętności, uprawnienia: obsługa komputera, znajomość programów księgowych i płacowych, znajomość gospodarki finansowej instytucji kultury, ze szczególnym uwzględnieniem muzeum.

Zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości, naliczanie wynagrodzeń, dokumentacja ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych, ewidencja VAT, współtworzenie rocznego planu finansowego, wystawianie faktur, rozliczanie inwentaryzacji majątku rzeczowego, prowadzenie ewidencji księgowej wyposażenia, dokumentacja ubezpieczeń, itp.

Kontakt telefoniczny i mailowy: (58) 672-29-56 wew. 15, sekretariat@muzeum.wejherowo.pl