Strona główna

Katalog komputerowy w Muzeum

Katalog komputerowy w Muzeum 

.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do korzystania ze zbiorów piśmienniczych Muzeum. Dział Literatury oraz Pracownia ds. opracowywania zbiorów bibliotecznych prof. Gerarda Labudy sukcesywnie wprowadza swoje książki  i czasopisma do katalogu on-line, dzięki któremu przeglądanie naszych zasobów jest jeszcze łatwiejsze.

Książki z lokalizacją MUZW – Bibl. prof. Labudy udostępniane są w Pałacu Przebendowskich i Keyserlingków na ul. Zamkowej 2a w Wejherowie.

Książki z lokalizacją MUZW – Dział Literatury udostępniane są w siedzibie Muzeum na ul. Wałowej 14a w Wejherowie.

Wszystkie pozycje udostępniane są na miejscu w czytelni.

W przypadku chęci skorzystania ze zbiorów pochodzących z kolekcji prof. Gerarda Labudy prosimy o wcześniejszą (minimum 24-godzinną) rezerwację pod numerem telefonu (58) 672-29-56 wew. 23.


zakładka  KATALOG ONLINE

szukaj

Noclegi w Wejherowie dostępne na Noclegowo.pl

Z naszymi zbiorami możecie się Państwo zapoznać na stronie Pomorskiej Biblioteki Cyfrowej: 

www.pbc.gda.pl/dlibra 


ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Idea projektu powstała kilka lat temu, a obecnie jest dobrym przykładem realizacji Programu Rozwoju Produktu Turystycznego Województwa Pomorskiego. W 2006 roku, dzięki pozyskaniu środków z konkursu PRO-TUR, udało się zjednoczyć użytkowników dworów i pałaców do wspólnej akcji promocyjnej. czytaj więcej
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko Pomorskiej w Wejherowie jest

współprowadzone i dotowane przez
Samorząd Województwa Pomorskiegoprowadzone i finansowane przez
Powiat Wejherowski


Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Pomorsko-Kaszubskiej w Wejherowie, ul. Zamkowa 2a tel. 58 736 18 21, sekretariat@muzeum.wejherowo.pl