Kwiecień 03, 2024 Category : Komunikaty
Zdjęcie do newsa Warsztaty genealogiczne. Zapraszamy

Warsztaty genealogiczne. Zapraszamy

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty genealogiczne, które odbędą się 20 kwietnia 2024 roku w godzinach od 10.00 do 14.00. Organizatorem zajęć jest nasze Muzeum i Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne.

Podczas tego wydarzenia będziecie mieć okazję zgłębić tajniki genealogii oraz dowiedzieć się, jak przeszukiwać archiwa, aby znaleźć niezbędne dane do stworzenia drzewa genealogicznego swojej rodziny. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się członkowie PTG.

Aby wziąć udział w warsztatach, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się. Zachęcamy do kontaktu pod adresem email: dfz@muzeum.wejherowo.pl lub pod numerem telefonu 58 736 18 21.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dziękujemy wszystkim zainteresowanymi warsztatami. Lista została zamknięta. Prosimy zapisywać na listę rezerwową pod dfz@muzeum.wejherowo.pl.