Październik 23, 2018 Category : Komunikaty

Czekamy na mistrzów czytania po kaszubsku!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô”. Finał odbędzie się 12 grudnia w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, natomiast o terminach eliminacji powiatowych zdecydują koordynatorzy konkursu w poszczególnych powiatach – adresy mailowe i numery telefonów do nich znajdują się w Regulaminie, który można pobrać na naszej stronie. Zamieszczamy również wzory zgłoszeń dla poszczególnych kategorii wiekowych wraz z klauzulą informacyjną RODO, o której podpisanie prosimy uczestników bądź ich rodziców.

Pytania w sprawie konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô” prosimy kierować do Dariusza Majkowskiego (nr tel. 609 763 757, adres mailowy: dlpm@muzeum.wejherowo.pl).